evgeniaplus@ukr.net(0522) 27-09-08, (096) 454-33-33,
                                         (095) 454-33-33

Візитки

Візитка - найпростіший спосіб залишити інформацію про себе та свої контактні дані. 
 
Перед хамовленням візитної картки, продумайте де і коли ви будете її використовувати. На ділових зустрічах, презентаціях або, навпаки, тільки при особистих контактах? А, може бути, вони потрібні, щоб залучити нових клієнтів?
 
Однозначно - ми зробимо точно в строк якісні візитки згідно поставленому завданню.
 
Отже, визначаємося:

Особисті візитки

для приватного, неформального спілкування. Тут немає обмежень в оформленні. Якщо візитна картка представляє важливу персону, логічно дотримуватися класичного стилю, але з використанням дізанейрского картону та/або ефектного тиснення. Для молодої дівчини цілком прийнятна гламурна візитка. Кожному своє.

Ділові візитки

для бізнес-контактів на зустрічах різного формату, семінарах, конференціях і т.д. Основна їхня відмінність - строгість і солідність стилю виконання. Важливо дати зрозуміти клієнтові, що ви - серйозний і надійний партнер.
 
Візитки стали нормою  для власників фірм або керівників. Вони необхідні менеджерам, маркетологам, фахівцям зі зв'язків з громадськістю та багатьом іншим фахівцям, які постійно контактують з клієнтами.
 
Стримано, але дорого - основні вимоги до ділової візитки.
 

Корпоративні візитки

лаконічний роздатковий матеріал фірми і важлива частина корпоративної культури. Найчастіше відправляються з кореспонденцією, вкладаються в пакети з сувенірами на презентаціях і виставках, викладаються на виставкових стендах і столах. Адресовані клієнтам, з якими не зустрічаються особисто. Максимум інформації і простота виконання - головні характеристики цього імідж-продукту.
 
Чудове поєднання ціна-якість при замовленні візиток в Кіровограді (Кропивницькому) гарантує РА «Євгенія плюс». У нас величезний досвід розробки макету і друку різних видів візиток при будь-яких тиражах: від 50 до десятків тисяч. Чекаємо Вас! І не сумнівайтеся, що навіть складне замовлення ми виконаємо в найкоротші терміни і за найвигіднішими тарифам.
 
Більше на тему візиток:

Наші роботи:

 

м. Кропивницький (Кіровоград)
вул. Лавандова (М. Тореза), 27Б

(0522) 27-09-08, (096) 454-33-33, (095) 454-33-33

Розклад роботи

Пн. 8.00-17.00

Вт. 8.00-17.00

Ср. 8.00-17.00

Чт. 8.00-17.00

Пт. 8.00-17.00

Сб-Нд: вихідний

Про нас

Працювати на результат - це про нас, адже ми дорожимо своєю репутацією, а довіра клієнтів - наша головна цінність. Власне обладнання та величезний досвід дозволяють гарантувати якість, найкоротші терміни і конкурентну ціну. Безліч компаній вже оцінили переваги співпраці з нами. Оцініть і ви. Ми завжди раді новим партнерам і новим проектам!!

РА «Євгенія плюс» - реклама «під ключ» від дизайну до втілення.

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини.