evgeniaplus@ukr.net(0522) 27-09-08, (096) 454-33-33,
                                         (095) 454-33-33

Магія візитки

Візитка - ваша чарівна паличка !!


Дуже важливо опинитися в потрібному місці в потрібний час .. Але уявіть, що при цьому ви записуєте свої контакти на клаптику паперу .. Бррр, чарівність моменту зникла, перше враження зіпсоване. В Японії б це взагалі вважали б образою. У нас, звичайно, не Японія, але не серйозною людиною точно вважатимуть.

Кажуть, що зустрічають по одежці. Вже давно пора доповнити «і по візитці». У наш час в ній вся сіль першої зустрічі і ділового знайомства.

Ця дрібниця розповість про вас багато: хто ви, ваше місце в цьому світі (чим займаєтеся, яку компанію представляєте), соціальний статус, характер, темперамент і навіть ваші смаки, уподобання і рівень самооцінки.

Завдання рекламщика втілити все в крихітному носії розміром 5 * 9 см. Саме тому візитка - це так просто і так складно в той же час.

Але і засобів у нас вистачає:

  • всілякі види паперів і дизайнерських картонів, пластик і навіть дерево або метал;
  • величезний вибір способів друку - від цифрової та офсетного для класичних варіантів до фольгування, тиснення, шовкотрафарету і вибіркового УФ-лаку для тих, хто бажає виділитися;
  • а скільки варіантів дизайну було зроблено за ці роки.. Але фантазія і майстерність дизайнерів невичерпні. Бажайте, вони виконають. Адже всі дизайнери трохи чарівники.

Ось така магія відбувається в рекламному агентстві! І чим тоді візитка гірше чарівної палички? Беріть, користуйтеся, справляєте враження, що вбиває наповал !!!