evgeniaplus@ukr.net(0522) 27-09-08, (096) 454-33-33,
                                         (095) 454-33-33

Візитки

Візитка - найпростіший спосіб залишити інформацію про себе або свої контактні дані.
 
Коли ви замовляєте візитну картку, в першу чергу варто задуматися про те, де і коли ви будете її використовувати. На ділових зустрічах, презентаціях або, навпаки, тільки при особистих контактах? А, може бути, вони потрібні, щоб залучити нових клієнтів?
У будь-якому випадку, ми зробимо візитки краще і швидше за інших.
 
 
Отже, визначаємося:
Особисті візитки - для особистого, неформального спілкування. Для них не існує обмежень у оформленні. Але якщо вона представляє важливу персону, то краще виконати її в строгому стилі. Наприклад, на дорогому папері або з ефектним тисненням.
 
Ділові візитки - для бізнес-контактів на різних зустрічах, семінарах, конференціях і т.д. Основна їхня відмінність - строгість і солідність стилю виконання. Адже крім ваших даних треба дати зрозуміти клієнтові, що ви - серйозний і надійний партнер. Це вже необхідна річ для власників фірм або керівників. А також менеджерів, маркетологів - людей, які постійно спілкуються з клієнтами. Строго, але дорого - основні характеристики ділової візитки.
 
Корпоративні візитки - це роздатковий матеріал фірми. Вони частіше відправляються з кореспонденцією, вкладаються в пакети з сувенірами на презентаціях і виставках, викладаються на виставкових стендах і столах. Потрібні тим клієнтам, з якими не проходить особистий контакт. Максимум інформації і простота виконання - головні її характеристики.
 
Найкраще поєднання ціна-якість при замовленні візиток забезпечить РА «Євгенія+». У нас величезний досвід розробки макету і друку різних видів візиток в будь-яких кількостях: від 50 до тисяч. Чекаємо Вас! І не сумнівайтеся, що будь-яке замовлення ми виконаємо в найкоротші терміни і за найвигіднішими цінами.
Last modified on Monday, 28 November 2016 09:29