evgeniaplus@ukr.net(0522) 27-09-08, (096) 454-33-33,
                                         (095) 454-33-33

Сила корпоративного стилю

Про силу корпоративному стилю не з чуток знають в Українському центрі томотерапіі. Адже це основа позитивного сприйняття компанії співробітниками, партнерами і клієнтами.

Понад рік РА "Євгенія Плюс» співпрацює з УЦТ в напрямках іміджевої поліграфії, зовнішньої реклами, брендування сувенірів. Всі виконані замовлення шалено цікаві, нестандартні і, безумовно, в рамках корпоративного стилю компанії.

Брошури, буклети, листівки, папки, блокнотифірмові конверти - і це тільки малий перелік поліграфії УЦТ. Залежно від призначення підбиралися різні способи друку. Кожен вид продукції має свою родзинку. Використання матовою ламінації, вибіркового гібридного УФ-лаку, висікання роблять ці продукти унікальними і неповторними.

Брендоване авто УЦТ виділяється на вулицях міста, привертаючи увагу. Гріх було не використати таку мобільну рекламну площу. У рекламній компанії використовувалися білборди, сітілайтибрендовані тролейбуси і навіть реклама в ліфтах міста. А які стильні інформаційні стенди використовує УЦТ. Побачивши такий в поліклініці, не пройдеш повз.

Перелік промосувенірів, що використовуються в УЦТ, просто невичерпний. За цей час ми брендовали ручки, диски, футболки, канцелярські набори, скатертини, валізи і багато іншого.

Солідна вивіска, стриманий, але стильний інтер'єр доповнений декором у вигляді логотипу, персонал у фірмовому одязі - все працює на імідж компанії. Потрапляючи сюди, одразу стає зрозуміло - це солідний медичний центр.

Скажемо чесно нам, як професіоналам, шалено цікаво співпрацювати з УЦТ.

Великому кораблю - велике плавання !!!

Last modified on Saturday, 03 December 2016 12:04