evgeniaplus@ukr.net(0522) 27-09-08, (096) 454-33-33,
                                         (095) 454-33-33

Поліграфія

Полиграфія

Упаковка (коробки)

Упаковка (коробка) - завершальний штрих підготовки товару до продажу. Вдала та стильна подача виділяє ваш продукт серед безлічі аналогічних на полицях магазинів. Не секрет, що підвищеним попитом користується продукція з інформативною та яскравою упаковкою. Тому коробці потрібна грамотна розробка та якісне виготовлення. Адже від цього залежить ефективність продажів, а значить і прибуток.

Наші дизайнери допоможуть підготувати макет до друку або розроблять за вашими побажаннями ексклюзивний оригінальний дизайн картонної упаковки.

Всі різновиди упаковки (коробок) друкуються на матеріалах високої якості та у чітко обумовлений термін.

Медичні форми

 Медицина, як і будь-яка інша галузь, має свою чітку структуру, яка не може функціонувати без документації.

 Медична документація - це документи встановленого міністерством охорони здоров’я зразка.Вони мають різне призначення: реєстрація результатів лікувальних, діагностичних, профілактичних, реабілітаційних, санітарно-гігієнічних та інших заходів. Ця документація дозволяє, аналізуючи, робити правильні висновки про стан здоров’я людини.  

РА «Євгенія плюс» відповідає на питання: де взяти потрібну кількість медичних бланків і журналів чудової якості і за доступною ціною.

Бланки і журнали

Бланк – найбільш проста і поширена друкована продукція. Лист зі стандартним текстом. Ми часто  бачимо бланки у банках, лікарнях, державних установах. Їх заповнюють бухгалтери, медики, бібліотекарі, банкіри, покупці. Загалом, кожен з нас.
 
Вся інформаціяі, взята з бланків направлень, аналізів, актів і багатьох інших, реєструється в журналах і книгах їх обліку. Паперові носії інформації як і раніше надійні і необхідні, навіть ц нащш час бурного розвитку інформаційних технологій, .

Книги

Книги та їх друк актуальні завжди, навіть у наш вік інформаційних технологій. Це друковане видання быльше ніж 48 сторінок, зшите в м’якій або твердій обкладинці.
 
З давніх часів книга надихала людину розвиватися, думати, відчувати, співпереживати, ставати краще. Книга була і залишається способом поділитися з читачами своїми думками, висновками, досвідом.

м. Кропивницький (Кіровоград)
вул. Лавандова (М. Тореза), 27Б

(0522) 27-09-08, (096) 454-33-33, (095) 454-33-33

Розклад роботи

Пн. 8.00-17.00

Вт. 8.00-17.00

Ср. 8.00-17.00

Чт. 8.00-17.00

Пт. 8.00-17.00

Сб-Нд: вихідний

Про нас

Працювати на результат - це про нас, адже ми дорожимо своєю репутацією, а довіра клієнтів - наша головна цінність. Власне обладнання та величезний досвід дозволяють гарантувати якість, найкоротші терміни і конкурентну ціну. Безліч компаній вже оцінили переваги співпраці з нами. Оцініть і ви. Ми завжди раді новим партнерам і новим проектам!!

РА «Євгенія плюс» - реклама «під ключ» від дизайну до втілення.

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини.